2004 - Sashegy pavilonsor pályázati kiírása

Jelenlegi hely

MEGHÍVÁSOS ÖTLETPÁLYÁZAT A HEGYALJA ÚT - SASHEGYI ÚT - VAS GEREBEN UTCA ÁLTAL HATÁROLT TERÜLETEN ÁLLÓ PAVILONOK HELYÉRE TERVEZENDO KISKERESKEDELMI ÉPÜLET KIALAKÍTÁSÁRA ÉS A TERVEZÉSI TERÜLET RENDEZÉSÉRE

1.1. A TERVPÁLYÁZAT KIÍRÓJA:

Budapest Hegyvidék XII. kerületi Önkormányzat Foépítészi és Környezetvédelmi Iroda
1126 Budapest, Böszörményi út 23-25.
Postacím: 1535 Budapest, Pf. 925.

A TERVPÁLYÁZAT LEBONYOLÍTÓJA:

Nagy Ervin Budapest Hegyvidék XII. kerületi Önkormányzat
foépítésze
1126 Budapest, Böszörményi út 23-25.
Postacím: 1535 Budapest, Pf. 925.

1.2. A TERVPÁLYÁZAT TÁRGYA:

Budapest Hegyvidék XII. kerület, Hegyalja út - Sashegyi út - Vas Gereben utca által határolt területen álló pavilonok helyére tervezendo kiskereskedelmi épület kialakításához- és a tervezési terület rendezéséhez szükséges tervek elkészítése.

A TERVPÁLYÁZAT CÉLJA:

A kiírásban megfogalmazott tervezési program megvalósítására az ötletpályázat keretében a legjobb tervmegoldást adó és a feladat tervezésére legalkalmasabb tervezo kiválasztása. A meghívásos pályázati forma alkalmas arra, hogy a korábbi munkásságuk alapján a feladat megoldására alkalmasabb tervezok részvétele biztosított legyen.
....

A kiírás teljes anyaga letölthető itt:
2004_tervpalyazati_kiiras_Sashegy_pavilonsor.pdf
2004_tervpalyazati_kiiras_Sashegy_pavilonsor_I_melleklet.pdf
2004_tervpalyazati_kiiras_Sashegy_pavilonsor_II_melleklet.pdf
Minden jog fenntartva © Kós Károly Egyesülés, 2007-2022 | Az oldalt karbantartja: webtervezes.com